Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Aksaray Bilgisayar

15.03.2021
1.687
Aksaray Bilgisayar
REKLAM ALANI

Aksaray Bilgisayar;
Bilişim sektöründe projeler üreten, bilgi teknolojilerini müşterilerine bir bütün halinde sunan,nihayetinde, sektöründe Sistem Entegratörü rolü ile faaliyet gösteren bir firmadır.
Aksaray Bilgisayar, çözüm ortağı olduğu kurumlara bilişim çözümleri üretir. Önerdiği çözümleri danışmanlık, tederik ve uygulama hizmetinide veren Aksaray Bilgisayar, bilişim sektöründeki pozisyonuda bu bağlamda ilerletmektedir.
Kurum olma bilincine ulaşmış yada bu potansiyele sahip tüm firmalar, devlet kurumları müşteri profilimizi oluşturmaktadır. Sistem entegrasyonu ve buna bağlı yazılım çözümlerimizi “Proje yaklaşımına paralel bir bütünsellikle, çözüm ortağı olduğumuz firmalara sunuyoruz.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi; konusunda uzman, eğitimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla müşterilerimize götürüyoruz. Takım ruhuyla hareket eden, saha tecrübesi yüksek, geniş kadronuz, hizmet kalitemiz ve müşteri menmuniyetinin garantisidir.

Aksaray Bilgisayar olarak hedefimiz; koşullar ne olursa olsun en düzeyde müşteri menmuniyetinidir.
Aksaray Bilgisayar bu ilkeyi kendine hedef alarak azami cabasını müşterilerine sunmaktadır.
Kalite anlayışınıda bu hedef doğrultusunda her zaman geliştirmekteyiz. Kalitemizi yükseltmek için sürekli olarak kurum içi eğitimler vermekteyiz. Ayrıca müşteri menmuniyetini değerlendirmek adına düzenli olarak anketler ve yüz yüze görüşmeler yapmaktayız.
Bu faaliyetler hizmet kalitemize önemli katkı sağlamaktadır.

REKLAM ALANI

Aksaray Bilgisayar Geniş çapta donanım hizmetleride sunmaktadır. Sunucu, istemci, workstation, yazıcı, fotokopi, ağ ve güvenlik donanımları, cevre birimler, bilgisayar bileşenleri, tüketim ürünleri, telefon santrali gibi donanım çözümlerini sunmaktadır.
Sunucu, iş istasyonu, masa üstü bilgisayar, ince istemci ve dizüstü bilgisayarların tedariki kurulumu şirketimizin şifket profilinde yer almaktadır. Sektörün önde gelen üreticileriyle size en yüksek verimde donanım hizmeti sunmaktayız.
Yazıcı, tarayıcı, projeksiyon cihazları, kesintisiz güç kaynakları, fotokopi makinaları, baskı cihazları gibi çevre birimlerindede sektörün öncü firmaları ile birlikte size en iyi çözümleri sunuyoruz.
Ağ , Internet ve Güvenlik donanımlarıyla şirketinizin omurgasını oluşturmakatayız. Güvenlik duvarları, switch, sayısal telefon santralleri, voip, antivirüs çözümleri vermekteyiz.

Bütün bunların sonrasında Aksaray Bilgisayar teknik kadrosu, talep edilen her türlü bakım ve destek hizmetlerini yerine getirmektedir.

Aksaray Bilgisayar sizi bilgiye her zaman ve her yerden ulaştırmak için en iyi çözümler üretir. Bilgiye ihtiyaç duyulduğu zamanlarda Aksaray Bilgisayar işinizi ayağınıza getitiyor.
Aksaray bilgisayar iletişim ve internet alanında size bütün çözümleri sunmaktadır. Entegrasyon sonrasında Aksaray Bilgisayar teknik kadrosu, talep edilen her türlü bakım ve destek hizmetlerini yerine getirmektedir.
Birden çok şubeniz varsa bunları tek şube yapıyoruz
Yapısal/Akıllı Kablolama
LAN Yerel Ağ Kurulumu
WLAN Kablosuz Ağ Kurulumu
WAN Geniş Alan Ağ Kurulumu
WOIP Internet üzerinden Ses ve Video Aktarımı
Noktadan Noktaya Bağlantı

Akıllı Web Sayfası

Aksaray Bilgisayar işletmeniz için gerekli en iyi yazılımları sizin için tespit eder. Bunu yaparken;
Her an ve hızlı veri erişimi
Toplanan verilerden yeni veriler üretme
Verileri farklı platformalarda paylaşabilme
Farklı uygulamalarla entegre çalışabilme
gibi özellikleri size standart olarak sunar.
Aksaray Bilgisayar projelerinizdeki bilgiye değer katmayı prensip edinmiştir. Bilgi dağınık haldeykende değerli olabilir, fakat bir verinin gerçek değeri benzer verilerin bir araya getirilip işlenmesiyle gerçek değerine ulaşır.

Aksaray Bilgisayar dahili güvenlik, kapalı devre TV, kartlı geçiş, çevre güvenlik, alarm sistemleri ve yangın algılama sistemleri konusunda projelendirme, montaj, periyodik bakım, servis müdahale ve gözlem ürün/hizmet satışı hizmetleri vermektedir.
Aksaray Bilgisayar bu konuda dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen ürünleri kullanmaktadır. Uygulama alanları ev, iş yeri, ofis, fabrika ve çevre güvenliği gibi geniş bir alandadır. Güvenlik sistemlerinde 7/24 servis hizmeti verilmektedir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.