Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Bakımlı Saçlara Sahip Olmanın Yolları

04.01.2017
3.862
Bakımlı Saçlara Sahip Olmanın Yolları
REKLAM ALANI

Saçınızın kuruluğundan matlığından ve bakımsız görüntüsünden şikayetçiyseniz saçınızla ilgilenmenin zamanı gelmiş demektir. Öncelikle saçlarınıza uyguladığınız yanlış hareketlerden vazgeçmeniz gerekiyor.

Bakımlı Saçlara Sahip Olmanın Yolları arasında saçınızı kuru taramamanız gerekiyor. Özellikle kıvırcık saçlı bayanların saçlarını tararken ıslak taramaları gerekir ve mümkünse saçını yumuşatacak durulanmayan ürünler kullanırsa saçlarının kırılmasını önlemiş olurlar.

İnce kırılgan ve zayıf saçlara sahipseniz saçınıza sürekli bakım yapmanız gerekir. Aynı zamanda saçınızın kalınlaşması için eczaneden MEDOBİOTİN haplarından alıp kullanabilirsiniz. Saç dökülmesi içinde MEDOBİOTİN hapları iyi gelecektir.

REKLAM ALANI

Bakımlı Saçlara Sahip Olmak için öncelikle şampuan konusunda saçınız için uygun şampuan seçimi çok önemlidir. Eğer saçınız uçları boya ve röfle işlemlerinden dolayı yıprandıysa silikon içeren şampuanlar kullanırsanız saç tellerinizin daha yumuşak ve kuvvetli olduğunu göreceksiniz. Saçınızı yıkadıktan sonra saç maskesi yada yumuşatıcı kremler yada yağ bakımları sürerseniz saçınızın daha yumuşak ve daha parlak olduğunu göreceksiniz.

Bakımlı Saçlara Sahip Olmak İçin saçınızı yüksek ısılardan korursanız gerekir. Sürekli ısıya maruz kalan saçlar belli bir süre sonra mat ve şekilsiz olmaya başlar. Saç kurutma makinenizin yada düzleştirici maşanızın ısı derecesini saçınıza uygun ayarlarsanız saçınıza zarar vermemiş olursunuz.

Bakımlı Saçlara Sahip Olmak için belli sıklıklarla kuaförünüze gidip saçınızın kırıklarını aldırırsanız saçınız daha dolgun görünecektir.

SONUÇ: Daha sağlıklı daha bakımlı daha parlak saçlar.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.