Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

BİR DİĞER AKILLI BİLEKLİK-MOVO WAVE

03.12.2016
2.101
BİR DİĞER AKILLI BİLEKLİK-MOVO WAVE
REKLAM ALANI

Giyilebilir teknoloji kullanılarak üretilen tasarımlar çok ilgi görmektedir. Çin markası tarafından üretilmiş olan akıllı bileklikten sonra şimdi de New York ta üretilen başka bir akıllı bileklik özellik ve fiyat bakımından rakiplerinin önüne geçmektedir. Movo Wave akıllı bileklik New York merkezli olup 29 dolar üzerinden satışa çıkmış ve tüm piyasa dengelerini sarsacağı düşünülmektedir. Nike, Jawbone gibi markaların ürünleri bilinip ve 100 dolar etiket fiyatı konulan bu ürünler ile neredeyse hiçbir farkı bulunmaması ürüne daha da avantaj sağlamaktadır.

Movo Wave’in kullanıcıya vaatleri; adım sayma, yakılan kalorinin hesaplanması, yapılan tüm hareketlerin mesafesinin ölçülmesi  denilebilir. Kullanıcıya başka bir katkısı ise IOS ve Android uygulamalarından kullanıcıların her şeyi takip edebilmesidir. Ürünün satışı konusunda yapılan kampanya dolayısı ile dikkatleri daha da üzerine çekmektedir.

Ürün belki de tanıtım amacı ve piyasa dengelerini iyice değiştirmek adına tek ürün alımında 29 dolar olan ürünün fiyatı 4 adet alındığında 25 dolara kadar düşebiliyor. Bu kampanya da tabi ki kullanıcının dikkatini ve ilgisini Movo Wave üzerinde yoğunlaştırmaktadır.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.