Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Dolgun Dudaklara Sahip Olmak için Öneriler

04.01.2017
3.840
Dolgun Dudaklara Sahip Olmak için Öneriler
REKLAM ALANI

Biz kadınlar her zaman dolgun dudaklara sahip olmak isteriz. Çoğu zaman estetik ameliyatlara bütçe ayıramayabiliriz. Eğer sizde bunu daha kolay ve masrafsız uygulamak isterseniz cilt bakımında kullanılan tarçın bakımı yağı ile dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Evde uygulayabileceğiniz bakımla istediğiniz dudaklara kavuşabilirsiniz.

Dolgun dudaklara kavuşmak için kullandığınız dudak parlatıcınızın içine 2-3 damla tarçın yağı ilave edebilirsiniz. Bu uygulamada dudaklarınızda yanma hissi oluşacaktır. Tarçın yağını dudağınıza ne kadar çok uygularsanız o kadar çok yanma hissi duyarsınız.  Dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız bu sizin için dayanabileceğiniz ufak bir bedel gibidir. Bu yanma hissine katlanabilirseniz bu uygulama sürekli yapılması tavsiye edilir. Çünkü tarçın yağı dudak dolgunlaştırmada en etkili yöntemlerden biridir. Tarçın yağı hassas ciltlerde kesinlikle kullanılmamalıdır.

Tarçın yağı uygulamasında daha dolgun daha hacimli dudaklara sahip olacağınızı göreceksiniz. Ayrıca             dudak çevrenizdeki ince çizgileri de azaltarak daha hoş bir görüntü oluşturacaktır. Dolgun dudaklara sahip olmak için evde uygulayabileceğiniz tarçın yağı size zahmetsiz ve en uygun yöntemdir. Ayrıca tarçın yağını katı rujlarınıza da damlatıp kullanabilirsiniz yeter ki kullanmayı ihmal etmeyin. Unutmamalıyız ki bazı güzel şeylere sahip olmanın bedeli vardır. İstediğimiz dolgun dudaklara sahip olmamız için tarçın yağı ile yapacağımız bu işlem bize ufak acılar oluştursa da hayal ettiğimiz dudaklara kavuşmamız için katlanabileceğiniz ufak bir bedeldir.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.