Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

HABER SİTENİZLE DÜNYAYA AÇILIN

25.10.2014
2.101
HABER SİTENİZLE DÜNYAYA AÇILIN
REKLAM ALANI

Teknoloji insanlar tarafından sürekli takip edilen ya da bazı zamanlar bile takibi zorlaşan baş döndüren bir yaratıcılık durumu olmaktadır. Yaratıcılık durumu demişken her insan kendine has olan ya da kendinin emek vermesi sonucu elde ettiği ve bunu da tüm dünyaya duyurduğu zaman o anki durumunu kimse tahmin edemez. Teknoloji her ne kadar günümüzde de telefon ve bilgisayar üzerine yoğunlaşmışsa da bunların geliştirilmesi için verilen çabalar büyük önem arz etmektedir. Yazılım diye tabir edilen ve sizlerin telefonda ve bilgisayarda komut vermenize olanak sağlayan bu program bu teknolojik gelişmelerin belki de ilk ayağı olmaktadır. İşte bu programlamalar adına bir siteyi sizlere önereceğim.

Bu sitede genel olarak habercilik üzerine programlar ve yazılımlar üzerine çalışmalar yapan ve bunları sizlerin kullanımına sunan bir site olmaktadır. Ayrıca aldığı reklamlarla da sizlere bilmediğiniz yazılım konularında da yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olan bir habercilik sitesi üzerine yazılımlar ise bu site tam da aradığınız özelliktedir. Habercilik üzerine çalışmak isteye kurum ve kişiler tercih edebilmektedir. Yer alan haber sitesi yazılımları tamamen sizlerin anlayabileceği özelliklerde ve geniş kullanım özellikleri vermektedir.  Çok çeşitli haber paketleri yer alan bu sitede spor, kurum, kişisel ya da mobil haber paketlerine sahip olabilme imkanı vermektedir. Haber scripti sayesinde de kullanım özelliklerine daha katkı sağlanılmıştır.  Kullandığınız program diline has sizlerin kullanımını kolaylaştıracak olan bu yazılım sitenizede ayrı bir kullanım imkanı sunmuş olacaktır. Ayrıca haber yazılımı üzerine de başka sitelerde bulamayacağınız özellikliklerde olan yazılımlar bulabilirsiniz. Bu yazılımlarda 1 adet haber botu,  Türkçe kontrol paneli, resmi ilanları yayınlama modülü, dikey haberler modülü, ikinci manşet gibi daha sayamayacağımız özellikte olan içeriklere haber siteniz sahip olabilmektedir.

Günümüzde birçok kişi bu iş üzerine yoğunlaşmış ve kendi haber sitesini geliştirerek dünyaya açılmaları sağlanmıştır.  Bu dünyaya açılmada size en iyi şekilde hizmet sunan bu site tarafından olmuştur. En yakın zamanda bu siteyi ziyaret ederek sizlerde dünyaya açılın…

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.