Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Her Derde Deva Kahve !

16.07.2014
1.799
Her Derde Deva Kahve !
REKLAM ALANI

Lezzetiyle damaklarda tat bırakan.Sabahları süsleyen.Yıllarca nesilden nesile dillere pelesenk olan deyimlere konu olan.Bi içildi mi,kırk yıl hatırı kalan..Sıcak..Aromatik..
Evet evet Kahveden bahsediyorum.Kahve deyince  şu hemen hemen her markette satılan dandik üçü bir aradalardan bahsetmiyorum.Şöyle bi yapıldı mı kokusu evden 3 gün çıkmayan,kokusu ayrı,köpüğü ayrı,tadı ayrı güzel Türk kahvemizden bahsediyorum.
İçildiği takdirde metabolizmaya sağladığı faydaları saymaya gerek yok zaten ama bir tarifim var kii bunu neden daha önce duymadım diyeceksiniz.
Gerekli malzemeler;
Su,Türk Kahvesi
Yapılışa gelince bana kalırsa siz kendinize şöyle güzel bir türk kahvesi yapın hanımlar,önce şöyle keyifli keyifli bi için.
Sonra telvesini alın yüzünüze nazik yumuşak hareketlerle sürün.Kuruyana hatta yüzünüzden dökülmeye başlayıncaya kadar bekleyin .Tamamen kurudu mu ılık ya da soğuk su ile yıkayın.İşte bu kadaar.
Yumuşak nemli ışıltılı yenilenmiş bir cilt 🙂

kahve maskesikahve maskesi2 Vee her zaman olduğu gibi bu konu da da ürün önerime gelirsek 😛 Tavsiyem Mehmet Efendi Türk Kahvesi 🙂
KAWA-MEHMET-EFENDI-250G

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.