Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

HYPERLAPSE İNSTAGRAM UYGULAMASI

05.10.2014
2.057
HYPERLAPSE İNSTAGRAM UYGULAMASI
REKLAM ALANI

Teknoloji bizleri sosyal ağlarla tanıştırdığından beri iletişim çok farklı boyutlara ulaşmıştır. Birbiri arasında çok fazla uzaklık olan bireyler arasında zaman ve mekân sınırlamasını kaldıran sosyal paylaşım sitelerinden biri olan instagram yeni bir uygulama ile kullanıcılarına farklı bir kullanım imkânı sunmaktadır. Hyperlapse uygulaması ile hareket halinde olsanız bile üst düzey kalitede de video çekebileceksiniz. Hatta hızlandırarak farklı alanlarda kullanabileceksiniz.

Video uygulaması olan Hyperlapse ne demek sorusunun cevabını hareket ederken çektiğiniz odaklanma kalitesi süper videolarla uygulamalı öğrenebileceksiniz. Kullanımı da oldukça kolay Hyperlapse İstanbul’da da çok yakın bir zaman içerisinde kullanılabilecektir.

Fotoğraf ve video çekimi yapmak isteyenler bu yeni teknolojik gelişmeler sayesinde çok acemi olsalar da çok profesyonel çekimler yapabilecekler. Hyperlapse Microsoft ailesinin de kullandığı bu teknoloji kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak nitelikte olacaktır. Hyperlapse nedir konusunda uygulamaya iphone cihazınıza indirerek kullanmanız yeteneklerini fark etmeniz açısından önemli olacaktır.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.