Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Nasıl daha dikkat çekici olurum

09.09.2014
1.816
Nasıl daha dikkat çekici olurum
REKLAM ALANI

Aslında bu soru çok çok görecelidir. Herkesin bir güzel anlayışı vardır. Tabi dikkat çekmek içi çokta güzel olmaya gerek yoktur. Burada izlenecek iki yol vardır. Bayanalar için tabi. Şu soruyu soralım…  Erkekler için mi? Kadınlar için mi?

Cevabınız erkekler içinse;

Erkekler için ilk dikkat çeken unsurlardan birisi uzun boylu olmaktır. Eğer böyle bir avantajınız varsa maça 1-0 önde başlıyorsunuz. İkincisi ise uzun ve gösterişli saçlar. Saç rengi burada çok önemli değil. Önemli olan dediğimiz gibi gösterişli bir saç modeli. Sağlıklı olduklarını hissettirmek ve bakımlı bir insan olduğunuzu göstermek. Uzun boyunuzu da mutlaka ön plana çıkarın. Bacaklarınız bu uzun boyun hakkını vermeli. Saçlarınızdaki gibi burada da üzerinizde ne olduğu çok önemli değil. Ama ön plana çıkan bacaklarınızın uzun olması. Mini bir etekte olabilir, iyi bir bluejean de. Ön plana çıkaracak bir şeyler olmalı. Buraya kadar her şey tamam. Şimdi insanlara yakınken ne yapmalıyız. Göz makyajını erkekler her zaman sevmiştir. Güzel bir göz makyajı ve parlak dudaklar. Diş bakımınızda iyi olmalı. Kimse sarı sarı dişleri olan birisine bakmaz. Geri kalanı çok önemli değil. Abartmadan yapıyoruz. Yolumuza devam ediyoruz.

REKLAM ALANI

Kadınlar içinse; kadınlar bir biriyle yarış halinde oldukları için işleri burada daha zor. Tepeden tırnağa her şeylerini gözden geçirmeleri gerekiyor. Yüz makyajından giydiği ayakkabıya, kıyafet, takılar, saçı her şeyi farklı olmalı fark yaratmalı. Burada seçimi kendiniz yapmalısınız. Çünkü rakipleriz onlar. Erkekler tarafında böyle bir rakibiniz yoktu. Gittiğiniz ortama göre bunları değiştirmelisiniz. Ben güzelim düğüne bluejeanle giderim derseniz havanızı alırsınız. Tabi ki inanılmaz güzel değilseniz.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.