Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

SAMSUNG VC7000 TOZ TORBASIZ ELEKTİRİK SÜPÜRGESİ

25.12.2016
2.435
SAMSUNG VC7000 TOZ TORBASIZ ELEKTİRİK SÜPÜRGESİ
REKLAM ALANI

Hanımlar evdeki elektronik cihazlar sayesinde artık kendisine ve sevdiklerine daha çok vakit ayırabilmektedirler. Samsung vc7000 farklı özellikleri ile temizlik alanında profesyonel yardım almanız için tasarlanmıştır. Her yöne dönebilen gövdesi ile hızlı hareket ederek sizinle mükemmel uyum içerisinde evinizin her alanında dolaşabilecektir. Samsung vc7000 toz torbasız elektrik süpürgesi, büyük ve hafif tekerlekleri ile de size rahat hareket imkânı sunacaktır.

Samsung vc7000 toz torbasız süpürge cyclon force multi kolay temizlenebilme özelliğinin yanında yıkanabilir filtreye sahiptir. Toz torbası tek dokunuşlar sökülebilir ve çok pratik bir şekilde temizlenebilir. Samsung dan beklenen teknolojik özellikler arasında uzaktan kumandalı tutma kolu gösterilebilir. Güç seviyesinin elinizin altında bulunması ile temizlik yaparken büyük pratiklik sağlayacaktır.

Samsung vc7000 fiyat olarak ta 800 tl ile 900 tl arasında değişebilmektedir. Samsung vc7000 fiyatı yapısında kullanılan donanımlara göre gayet uygun fiyat aralığında bulunmaktadır. 2000 watts tüketim gücü, 360 watts emiş gücü ile titiz hanımların en profesyonel yardımcısı olacak, şık tasarımı ile de her beğeniye sahip hanımların en gözde seçenekleri arasında yerini alabilecektir.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.