Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Sana KIRMIZI Çok Yakışıyor !

15.07.2014
2.585
Sana KIRMIZI Çok Yakışıyor !
REKLAM ALANI

kırmızı rujKırmızının çekiciliğini inkar etmek imkansız elbette.Kırmızı elbise,kırmızı ayakkabı,kırmızı çanta,veee..Son dönemlerde Gratis’te her markanın rafında mutlaka bi tane beğendiğim,kadınların makyaj çantasındaki olmazsa olmazı kırmızı ruj.
Son dönemin trendlerinden olan kırmızı ruj doğru kullanıldığında mükemmel görüntüler ortaya çıkaran muhteşem bir nimet.
Peki nasıl doğru kullanılır ?
Son zamanlarda sıkça okudum ki kırmızı ruj en çok beyaz tende güzel dururmuş.Yok öyle efendim ! Bana kalırsa kırmızı her tende güzel.Mesela esmer teniyle akıllarda iz bırakan melez güzelimiz Rihanna’nın da olmazsa olmazı kırmızı ruj.Ben şahsen bu görüntüye bakıp beyaz tene daha çok yakışır diyemem.

rihanna kırmızı ruj  Kırmızı elbette çok güzel ama benim favorim bordo. Her tene ayrı bi çekicilik katan bordo en az kırmızı kadar her kadının makyaj çantasında yerini almalı.bordo rujVe son olarak makyajımızda gerek bordo gerekse kırmızı ruj tercih ettiğimizde gözlere daha hafif belli belirsiz bir makyaj yapmak gerekir mutlaka.
Tavsiye ürünüme gelirsek genelde uçuk fiyatlarından dolayı biz hanımların sitesine girmeye korktuğu bir marka MAC ama doğrusunu söylemek gerekirse verdiğiniz paraya mutlaka değer.mac kırmızı ruj

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.