Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Yakın zamanlarda çıkacak telefon modelleri

06.08.2014
2.266
Yakın zamanlarda çıkacak telefon modelleri
REKLAM ALANI

2014 yılı akıllı telefonlarda devrim sayılıyor.  2. yarı sayılan eylül ayında yeni modeller göz dolduruyor. Yeni çıkacak modellerden bir kaç tanesi

1) Apple iPhone 6

Apple ne yapsa olay oluyor ki  bu seferki olay olmayı hak ediyor. Sızıntılara göre 4,7 inç kadar büyüyecek olan iPhone ekranı, birçok kişinin isteğinin de yerine gelmesini sağlayacak.iPhone 5S’nin A7 işlemcisine oranla biraz daha güçlü olacağı düşünülenA8 işlemci ile gelecek olan iPhone 6’nın kamerası da 13 MP seviyesine yükselecek. Apple’ın iPhone 6’da safir ekran kullanacağı da epey sık dile getiriliyor.

REKLAM ALANI

iphone6  ön sipariş

2) Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact

Sony’nin her sene iki amiral gemisi taıtıyor. Xperia Z1’in tanıtımından 1 sene geçmeden tanıtılacak olan Xperia Z3, sızıntılara göre biraz daha oval bir tasarıma, Snapdragon 801 işlemciye ve tabiki suya toza dayanıklılık belgesine sahip olacak. Xperia Z3 Compact ise aynı teknik özellikleri 4,6 inç boyutundaki bir ekran ile sunacak.

xperia-z

3) Samsung Galaxy Note 4

Samsung’un phablet serisi Galaxy Note, her sene olduğu gibi bu sene de güncellenecek. Ekran boyutunun aynı kalacağı iddia edilen cihazın, YOUMadı verilen bir çeşit bükülebilir ekran teknolojisini de içerisinde barındıracağı kulislerde konuşuluyor. Cihazın hem plastik hem de metal kasalı sürümlerinin tanıtılacağı da dikkat çeken iddialar arasında. Aslına bakarsanız Samsung’un en çok merak edilen cihazlarından birisi olması gereken Galaxy Note 4, şu an için başka bir Samsung’un, Galaxy Alpha’nın gölgesinde kalıyor diyebiliriz.

note4

4) Samsung Galaxy Alpha

Plastik Samsung telefonlara alışmış kişiler olarak metal kasa ve Samsung’u hayel edemesek bile Galaxy Alpha yakın zamanda geliyor. Tam anlamı ile iPhone 6’ya rakip olması için tasarlanan Galaxy Alpha, 4,7 inç ekrana sahip olacak. Galaxy S5 ile yan yana görüntüleri ve benchmark sonuçları sızan akıllı telefonun Galaxy Note 3’ü geride bıraktığını buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. 

galaxy alpha

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.