Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

YATAK SETLERİ

08.12.2016
1.504
YATAK SETLERİ
REKLAM ALANI

Ev tekstil ürünlerinde yatak setleri ihtiyacınız olan birçok ürünü bir araya toplayan uygun fiyatlı seçenekler olmaktadırlar. Normal setlerde yatak örtüleri yastık kılıfları bir arada bulunmaktadır. Bebek yatak setleri olarak bulunan uyku setlerinin içerisinde ise iki adet yan koruma, bir adet baş koruma, yorgan, çarşaf ve kırlentten oluşmaktadır. Tek tek ürünleri almaya kalksanız çok daha yüksek meblağlarla karşılaşabileceksiniz.

Oyun parkı yatak setleri ise bir adet silikonlu yorganı, bir adet başlığı 2 adet yan koruması, bir adet yastığı ve çarşafı bulunmaktadır. Dört mevsim yatak setleri de pratik kullanımlar içeren setlerdendir. Nevresim, çarşaf ve iki adet yastıktan oluşur. Normal nevresim takımlarında farkı kaliteli ve sağlıklı kumaşının her mevsim için kullanılabilmesidir. Gelin yatak setleri ise kabarık tüllü yatak örtülerini içeren yatak örtüsü haricinde 3adette yastık kılıfı bulunan setlerdir.

Son dönemler de gelin adaylarının en çok tercih ettiği tasarımlar arasında önemli yeri olan bu setler modern tarzları benimseyenlerin bile çok beğendiği tasarımlar arasındadır. Set olarak satılan ev tekstil ürünlerinin hem kendi kombinasyonlarının mükemmelliği ile şıklık yakalayabilirsiniz hem de uygun fiyatları ile bütçenizi koruyabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.