Telifhakkı | Güncel ve Kaliteli Blog

Yüz Egzersizleri İle Genç Bir Cilde Kavuşun!

11.09.2014
1.373
Yüz Egzersizleri İle Genç Bir Cilde Kavuşun!
REKLAM ALANI

Kırışıklıklar, ince çizgiler ve sarkmalar en önde gelen yaşlılık belirtileridir. Yıllara meydan okuyan, genç ve dinamik bir cilde sahip olmanız için kullanacağınız kozmetik ürünleri kadar belirli yüz kaslarını çalıştıracak egzersizler ile cildinizin gençliğini korumanız artık mümkündür. Botoks ya da diğer gençleştirme yöntemleri artık unutun. Bayanlara alternatif bir çözüm bulan yüz egzersizleri, acısız, ağrısız ve doğal olarak cildinizin gençleşmesine yardımcı olacaktır. Uygulaması kolay olan bu yöntemi dünya starları da yapıyor. Siz de günde 20 dakikanızı yüz egzersizlerine ayırarak, cildinizi yenileyebilirisiniz. Yüz egzersizleri kılcal damarlardaki kan dolaşımının hızlanmasına, hücrelere oksijenin çok daha fazla taşınmasına yardımcı oluyor. Böylece cilt kendini çok daha hızlı yenilerken, cildin daha gergin ve dirençli olmasını sağlamaktadır. Yüz egzersizlerinde amaç cilt altında bulunan mimik kaslarının doğru çalışmasını sağlamaktır.
Kaz ayakları için egzersiz: Eller kaşların üzerine konur ve kaşlar yukarı kaldırılır. Bu durumdayken kaşlar çatılır. Bu egzersiz üç defa yapılır.

Dudak üstü kırışıkları için egzersiz: Kurşun kalem dudakların arasına alınarak ileri geri olmak üzere yuvalanır. Bu hareket yanak kaslarını güçlendirir. Birkaç dakika yapılması yeterlidir.

Yanak ve gıdı için egzersiz: Dudakların arsına alınan kaşığın ucu, alt çeneyi öne doğru itmek suretiyle yukarı kaldırılır. Bu hareket boyun kaslarını güçlendirmektedir. Sarkan derinin toparlanmasına yardımcı olur. Gün içerisinde dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.